ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА
"МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА"
м. Харків, Україна
(057) 756-65-03

Фінансовий аутсорсінг: Послуги по бухгалтерському та податковому супроводженню

    Відповідно до чинного законодавства України, всі юридичні особи, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, а також фізичні особи-підприємці, зобов'язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно з законодавством.

    Бухгалтерське та податкове супроводження включає в себе комплекс дій, пов'язаних з постановкою і веденням бухгалтерського та податкового обліку суб'єкта господарювання відповідно до вимог чинного законодавства, стандартів бухгалтерського обліку та інших нормативів, підготовкою та здачею звітності, оптимізацією оподаткування.

    ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" пропонує повний комплекс послуг по бухгалтерському та податковому супроводженню суб’єктів господарювання, серед яких:

  • складання та здача всіх форм фінансової та податкової звітності;
  • складання та аналіз документів первинного обліку;
  • консультації з питань податкового законодавства;
  • розрахунок заробітної плати;
  • супровід податкових перевірок та інші послуги.

       Ми використовуємо індивідуальний підхід до своїх клієнтів, тому перелік послуг  визначається індивідуальним чином з кожним замовником, виходячи з обсягів документообігу, специфіки діяльності та стану бухгалтерії на момент укладання договору.

       Бухгалтерське та податкове супроводження дозволяє багатьом нашим клієнтам мінімізувати витрати на утримання великого штату працівників та власного відділу бухгалтерії. 

              Окрім того, на якість складання та строки подання фінансової та податкової звітності не впливає «людський» фактор – хвороби, відпустки або звільнення працівників бухгалтерії. Всі роботи виконуються своєчасно та грамотно нашими фахівцями, які мають багатий практичний досвід роботи у сфері фінансового аутсорсингу.

    Користуючись послугами фінансового аутсорсингу від ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА", наші клієнти отримують цілий ряд переваг, серед яких – вигідність, надійність, професіоналізм, конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.  


sm-planning.jpg

© ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" 2023

вул. Клочківська, 192, корпус А, оф. 315
м. Харків, Україна, 61045
(057) 756-65-03
masaud0454@gmail.com
info@mas-audit.com.ua