ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА
"МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА"
м. Харків, Україна
(057) 756-65-03

Послуги

        Ми пропонуємо повний спектр аудиторських послуг та послуг у сфері фінансового аутсорсингу, відповідно до вимог чинного законодавства України, стандартів аудиту та норм професійної етики. Безперервне підтримання на належному рівні, розширення й оновлення професійних знань нашими фахівцями дає змогу забезпечити високу якість аудиту та супутніх йому послуг. 

        Аудиторські послуги полягають у перевірці даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб'єктів господарювання зі складанням аудиторського висновку відповідно до вимог Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність». 

     Послуги у сфері фінансового аутсорсингу передбачають бухгалтерське та податкове супроводження діяльності клієнта, та за бажанням замовника можуть включати в себе як комплексне обслуговування, так і обслуговування лише окремих ланок господарської діяльності.

     Ми також надаємо супутні аудиторські послуги, а саме послуги з ведення та відновлення бухгалтерського обліку, складання звітності, аудиторський супровід та інші.


sm-planning.jpg

© ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" 2023

вул. Клочківська, 192, корпус А, оф. 315
м. Харків, Україна, 61045
(057) 756-65-03
masaud0454@gmail.com
info@mas-audit.com.ua