ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА
"МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА"
м. Харків, Україна
(057) 756-65-03

Супутні аудиторські послуги: Трансформація бухгалтерського обліку

    В умовах постійних та динамічних змін законодавства в нашій країні багато суб’єктів господарювання рано чи пізно стикаються з ситуацією, коли необхідно перевести наявну бухгалтерську інформацію в інший формат, як того вимагають чинні нормативні акти, тобто провести трансформацію бухгалтерського обліку. Враховуючи, що для такого переведення потрібно детально, швидко та глибоко вивчити вимоги, які пред’являються до трансформації, це не завжди видається за можливе силами бухгалтерської служби суб’єктів господарювання. Саме тому у такій ситуації доцільно звернутися до професіоналів, які швидко та зі знанням справи трансформують потрібну інформацію в необхідний вигляд.

    Послуги з трансформації бухгалтерського обліку, які надає ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА", включають в себе приведення наявної у замовника бухгалтерської інформації у зручну для розуміння та прийняття управлінських рішень форму, що відповідає вимогам чинного законодавства України.

    Окремо слід зазначити, що під час надання даного виду послуг перевірка даних бухобліку на предмет їх достовірності та відповідності вимогам законодавства України фахівцями ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" не проводиться, оскільки трансформація бухгалтерського обліку ставить на меті лише збір, класифікацію та узагальнення наявних даних для створення необхідного формату звітності, а не їх аудит.

    Послуги з трансформації бухгалтерського обліку виконуються досвідченими бухгалтерами-практиками ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" з дотриманням усіх необхідних вимог та стандартів відповідно до законодавчої бази. 


sm-planning.jpg

© ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" 2023

вул. Клочківська, 192, корпус А, оф. 315
м. Харків, Україна, 61045
(057) 756-65-03
masaud0454@gmail.com
info@mas-audit.com.ua