ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА
"МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА"
м. Харків, Україна
(057) 756-65-03
(057) 756-65-08

Фінансовий аутсорсінг

    Аутсо́рсинг – передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду.

    Основними перевагами аутсорсингу є те, що він дозволяє:

  •  скоротити витрати на обслуговування бізнес-процесів;
  • спрямувати зусилля на основну справу компанії, а супутні бізнес-процеси передати на аутсорсинг;
  • залучити досвід спеціалістів, які досконало розбираються у всіх поточних питаннях переданих на аутсорсинг бізнес-процесів;
  • отримати належну якість послуг завдяки укладанню спеціального договору на обслуговування;
  • уникнути питання скорочення або додаткового підбору кадрів та обладнання робочих місць, завдяки тому, що у разі необхідності можна лише переглянути (збільшити або зменшити) вартість послуг, які передані на аутсорсинг.

    В Україні на аутсорсинг передаються найчастіше такі функції, як підтримка роботи комп'ютерної мережі та інформаційної інфраструктури, рекламні послуги, забезпечення безпеки, юридичний супровід, ведення бухгалтерського обліку та інші.

     Передача спеціалізованим організаціям функцій ведення бухгалтерського та податкового обліку та складання звітності називається фінансовим аутсорсингом.

    ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" – це компанія, яка вже тривалий час успішно надає послуги фінансового аутсорсингу на сучасному українському ринку. Звернувшись до ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА", Ви отримуєте якісний та професіональний аутсорсинг, конкретні рішення Ваших економічних та бухгалтерських завдань, своєчасну та грамотну консультаційну підтримку.

    Фінансовий аутсорсинг від ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" дасть Вам можливість націлитися на розвиток головних напрямків Вашого бізнесу, забувши про турботи бухгалтерського та податкового обліку. 


sm-planning.jpg

© ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" 2018

вул. Клочківська, 192, корпус А, оф. 315
м. Харків, Україна, 61045
(057) 756-65-03
(057) 756-65-08
info@mas-audit.com.ua