ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА
"МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА"
м. Харків, Україна
(057) 756-65-03

Аудиторські послуги: Податковий аудит

    Податковий аудит – це перевірка податкового обліку і форм податкової звітності на предмет їх відповідності податковому законодавству.
  
     В ході проведення податкового аудиту вирішуються питання правильності нарахування і сплати одного або усіх податків, оцінюється оптимальність вибраної податкової політики, перевіряється правильність складання та подання податкових декларацій, розглядаються інші аспекти оподаткування. Дуже часто проведення податкового аудиту замовляється суб’єктами господарювання перед проходженням податкової перевірки.

   Замовляючи податковий аудит від ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА", наші клієнти не тільки мінімізують ризики порушення податкового законодавства, зводять до мінімуму фінансові втрати від штрафних санкцій, знижують вірогідність конфліктних ситуацій в ході перевірок з боку податкових органів. Фахівці ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" також надають професійні рекомендації та консультації співробітникам бухгалтерії замовника з метою виправлення встановлених помилок, зменшення податкових ризиків, таким чином підвищуючи кваліфікацію персоналу замовника.

   Податковий аудит від ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" – запорука Вашого спокою та впевненості при дотриманні податкового законодавства.


sm-planning.jpg

© ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" 2023

вул. Клочківська, 192, корпус А, оф. 315
м. Харків, Україна, 61045
(057) 756-65-03
masaud0454@gmail.com
info@mas-audit.com.ua