ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА
"МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА"
м. Харків, Україна
(057) 756-65-03

Супутні аудиторські послуги: Консультаційні послуги

    В процесі діяльності суб’єктів господарювання часто виникають вузькоспецифічні питання, відповіді на які не завжди можуть бути швидко та достовірно отримані самостійно власною бухгалтерією. В такому випадку доцільно звернутися до послуг спеціалізованої аудиторської організації.

    Консультаційні послуги, які надає ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА", передбачають усні та письмові консультації замовника з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, практичні поради у питаннях забезпечення фінансової та економічної безпеки суб’єктів господарювання, інформування щодо законодавчих аспектів фінансово-економічної діяльності замовника та змін в діючому законодавстві України.

    Консультаційні послуги від спеціалістів ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" допомагають нашим клієнтам вирішити конкретні бухгалтерські проблеми, які виникають в процесі їх фінансово-господарської діяльності. За бажанням замовника консультації можуть проводитися в усній та письмовій формі на основі укладеного договору на разове або періодичне консультаційне обслуговування. В процесі консультації фахівці ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" не тільки надають усі необхідні пояснення та допомагають прийняти рішення в складних і спірних ситуаціях з урахуванням постійно оновлюваного законодавства України, а також забезпечують співробітників замовника усіма необхідними нормативними та інструктивними матеріалами законодавства.

    Консультаційні послуги від спеціалістів ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" – це оперативні, обґрунтовані, коректні та грамотні відповіді на всі Ваші запитання.  


sm-planning.jpg

© ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" 2023

вул. Клочківська, 192, корпус А, оф. 315
м. Харків, Україна, 61045
(057) 756-65-03
masaud0454@gmail.com
info@mas-audit.com.ua