ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА
"МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА"
м. Харків, Україна
(057) 756-65-03

Супутні аудиторські послуги: Постановка, ведення та відновлення бухгалтерського обліку

    Послуги з постановки, ведення та відновлення бухгалтерського обліку включають в себе комплекс робіт, спрямованих на допомогу суб’єктам господарювання в організації та веденні повноцінних систем обліку фінансово-господарських процесів, а у разі необхідності – відновлення стану вже існуючої системи бухгалтерії.

    Постановка бухгалтерського обліку покликана дати відповіді на питання: як правильно організувати ведення бухгалтерського і податкового обліку суб’єкта господарювання? На яких принципах та засадах грамотно та коректно затвердити облікову політику? Як налагодити роботу бухгалтерської служби таким чином, щоб мінімізувати оподаткування та збільшити доходність бізнесу?

    Ведення бухгалтерського обліку включає в себе комплекс дій, спрямованих на формування первинних облікових документів відповідно до вимог чинного законодавства, складання і здачу бухгалтерської та податкової звітності, оптимізацію оподаткування.

    Відновлення бухгалтерського обліку передбачає аналіз його стану, виявлення помилок та недоліків, здійснення мір по їх виправленню та ліквідації з проведенням коригувань податкової звітності.

Укладаючи договір на послуги з постановки, ведення або відновлення бухгалтерського обліку з ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА", Ви можете бути впевнені, що вказані послуги буде проведено в оптимальні строки на найвищому організаційному та виконавському рівні. Високий професіоналізм співробітників ПАФ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" з багаторічним досвідом надання аудиторських та консультаційних послуг надасть Вам можливість зосередитися на веденні Вашої фінансово-господарської діяльності та бути впевненим в тому, що бухгалтерський облік Вашого бізнесу знаходиться у надійних руках професіоналів.  


sm-planning.jpg

© ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКА ФІРМА "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА" 2023

вул. Клочківська, 192, корпус А, оф. 315
м. Харків, Україна, 61045
(057) 756-65-03
masaud0454@gmail.com
info@mas-audit.com.ua